Title:
7. MARKETING DAY
URL:
https://www.intenziva.sk
Description:
Plánované konferencie organizované Intenzívou v Bratislave.
Keywords:
vzdelávanie, konferencie, cerd, marketing, management
Language:
sk
Author/a:
intenziva.sk
Contributor/a:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Publisher/a:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Intellectual property rights:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Creation date:
2024-07-22
 
Partner
Mediálny partner
Zdieľať na LinkedIn

7. MARKETING DAY

7. MARKETING DAY
Téma:Konferencie | Bratislava
Termín konania:3. máj 2016
Uzávierka prihlášok:2. máj 2016
Miesto konania:Liviano, Bratislava, Kutlíkova 17 (Technopol), mapa
Pre koho?manažérom, špecialistom z oblasti marketingu, obchodu, predaja, absolventom certifikovaných kurzov Marketing CIMA a Sales CIMA

Online marketing je svetovládca... Neveríte?
Príďte, presvedčíme Vás!

Marketing Day je biznis klub zameraný na good practices a diskusiu manažérov z oblasti riadenia, marketingu a obchodu.
Podporuje výmenu skúseností všetkých, ktorí sa potrebujú orientovať v problematike trhu a pre ktorých je orientácia v marketingu nevyhnutnou požiadavkou efektívneho riadenia a zvyšovania konkurencieschopnosti firiem.

V programe vás čaká exkurzia do luxusnej reštaurácie Liviano v Technopole s ukážkou prípravy jedla.
Stretnete sa s Pavlom Pospíšilom držiteľom prestížnej hviezdy Michelin (gastronomický Oscar), mentorom reštaurácie Liviano a so šéfkuchárom reštaurácie Martinom Miklošíkom, ktorý stojí za úspechom tejto reštaurácie.

 Pavel Pospíšil                     Martin Miklošík

Reštaurácia Liviano patri medzi TOP popredné európske kulinárske zariadenia. V rebríčku TOP 101 najlepších európskych reštaurácií, ktoré hodnotí Americký server thedailymeal.com sa umiestnila na 80. mieste.

Liviano ponúka špeciality pripravené zo surovín pochádzajúcich od lokálnych dodávateľov a pestovateľov, teda od lokálnych producentov.

Speakers

Marcel Adamčák

Absolvoval viacero odborných školení lektorov a konzultantov. Akreditovaným lektorom CIMA je od roku 2005. Od roku 1996 pracuje v Žleleziarňach Podbrezová a.s. na Odbore Predaja a Marketingu. Od roku 2002 je ako odborný pracovník marketingu zodpovedný za koordináciu marketingových aktivít spoločnosti.
praktické skúsenosti z nasledujúcich marketingových činností realizovaných v priemyselnom parku: príprava marketingového plánu, príprava a realizácia plánu marketingovej komunikácie, realizácia kvalitatívnych a kvantitatívnych prieskumov trhu, prieskumu spokojnosti zákazníka, realizácie benchmarkingu, analýzy externého prostredia a analýzy konkurencie.


Michal Královič

Michal sa dostal do kontaktu s internetovým marketingom ešte na strednej škole. Začínal ako linkbuilder pre viaceré české a slovenské agentúry. Následne popri škole pracoval externe ako SEO konzultant. V rokoch 2012 a 2013 pracoval v agentúre VISIBILITYna pozícii SEO account managera. Následne sa viac presunul k PPC reklamám. Od 2014 vedie PPC tím v agentúre ONLINE TORO. Vďaka dlhoročnej skúsenosti so SEO rád nachádza spojitosti a vzájomný potenciál medzi SEO a PPC aktivitami.


Pavel Pospíšil

Narodil sa v roku 1944 v Zlíne. Vyštudoval Hotelovú akadémiu v Piešťanoch, v roku 1967 odišiel na prax do Nemecka, z ktorého sa už po auguste 1968 nevrátil. Začínal v západnom Berlíne ako čašník, kuchár, sluha u filmového producenta, neskôr sa presťahoval do Baden-Badenu, kde si so spoločníkom otvoril krčmu a po roku a pol odišiel robiť kuchára do dvojhviezdičkovej reštaurácie. V roku 1973 si spravil majstrovské skúšky a presťahoval sa do Frankfurtu nad Mohanom, kde dva roky pracoval ako kuchár v hoteli. Potom sa vrátil do Baden-Badenu na post šéfkuchára reštaurácie. V roku 1979 si otvoril vlastný luxusný podnik, ktorý už o rok získal Michelinovskú hviezdu (gastronomický Oscar), v roku 1984 patril medzi 27 najlepších reštaurácií v Nemecku. V roku 1997 podnik predal a otvoril si nový pod názvom Pospisils Krone v Baden Badene, ten vedie dodnes. Aktuálne je aj poradcom pre gastronómiu v bratislavskej reštaurácii Liviano. Je ženatý, má štyri deti, medzi jeho záujmy patrí potápanie, dobré jedlo a pitie.

Program

14.00 – 15.00
Ako použiť nástroje digitálneho marketingu pre lokálnu on-line komunikáciu
Michal Kralovič,
account manager, ONLINE TORO

Digitálny marketing od základov až po strechu
Marcel Adamčák,
Marketing Manager, Železiarne Podbrezová, lektor kurzu Digitálny marketing

Odovzdávanie certifikátov absolventom marketingového kurzu CIMA A

15.00 – 16.30
Čo si navaríte – to si aj zjete...

Exkurzia do luxusnej reštaurácie Liviano v Technopole s ukážkou prípravy jedla.
Stretnete sa s Pavlom Pospíšilom držiteľom prestížnej hviezdy Michelin (gastronomický Oscar), mentorom reštaurácie Liviano a so šéfkuchárom reštaurácie Martinom Miklošíkom, ktorý stojí za úspechom tejto reštaurácie. 

Fotogaléria