Title:
HR Development Academy
URL:
https://www.intenziva.sk
Description:
Plánované konferencie organizované Intenzívou v Bratislave.
Keywords:
vzdelávanie, konferencie, cerd, marketing, management
Language:
sk
Author/a:
intenziva.sk
Contributor/a:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Publisher/a:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Intellectual property rights:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Creation date:
2022-11-29
 
Zdieľať na LinkedIn

HR Development Academy

HR Development Academy

Rozvoj ľudských zdrojov 2018

Téma:Konferencie | Bratislava
Termín konania:29. november 2018
Uzávierka prihlášok:22. november 2018
Miesto konania:Apollo Hotel | Bratislava
Cena:190 EUR bez DPH

V spolupráci s partnerskou firmou Excellent Training vám ponúkame účasť na konferencii.

Nepremeškajte už 9. ročník konferencie Rozvoj ľudských zdrojov 2018, na ktorej opäť privítame mnoho zaujímavých spíkrov. Projekt HR Development Academy prináša vždy aktuálne a horúce novinky z oblasti HR. Preto aj tohto ročná konferencia uvedie trendy na rok 2018!
O svoje aktuálne skúsenosti z HR prostredia podelia o svoje skúsenosti z roku 2018 a spoločne prediskutujú trendy nasledujúcej sezóny. 

  • Nové trendy vo vzdelávaní
  • Budúcnosť HR
  • HR tech
  • komunikácia
  • a ďalšie…

Speakers

Martina Gaislová

Manažérka, Würth spol. s.r.o.

Skúsená manažérka, ktorá sa zameriava na strategický manažment a rozvoj firemnej kultúry. Tieto úlohy boli kľúčové aj v čase, kedy riadila spoločnosť Würth Slovensko (2012-2018). Koncern je svetovým lídrom v obchode s montážnym a upevňovacím materiálom a aj na Slovensku je významným dodávateľom pre priemysel. V spoločnosti Würth pôsobila takmer 25 rokov. Postupne viedla oddelenie nákupu, kde získala niekoľko prestížnych koncernových ocenení, marketing, produktové oddelenie, pobočky a neskôr i obchodnú divíziu Auto. Na poste konateľky a generálnej manažérky bola od roku 2012. Vo Würthe sa pričinila o výrazné zlepšenie produktivity práce a zásadnú zmenu firemnej stratégie a kultúry. Hoci Würth je nemecký nadnárodný koncern, mnohé inovácie dokázala v koncerne presadiť, aby ich mohla uplatniť na Slovensku. V roku 2016 získala Strieborné ocenenie, jedno z najvyšších koncernových ocenení za výsledky a prácu a v tom istom roku sa prebojovala medzi Top desať žien slovenského biznisu v hodnotení Hospodárskych novín. V roku 2018 dokončila nádhernú rekonštrukciu centrály spoločnosti a následne sa rozhodla hľadať si novú životnú cestu. Jej krédom je „s úsmevom a nadšením“.  


Roman Talaš

CEO, SIEBERT + TALAŠ spol. s.r.o.

Roman ukončil štúdium architektúry na STU v roku 1992, rovnako ako Matej absolvoval časť štúdia v Rakúsku. V roku 2002 bol jedným zo spoluzakladateľov spoločnosti SIEBERT + TALAŠ, spol. s.r.o. a jednou z kľúčových osôb pri vytváraní profilu spoločnosti ako profesionálneho subjektu s jasnou štruktúrou. Roman je v súčasnosti členom vedenia spoločnosti.


Matúš Horváth

Head of People Operations, Slido


Marián Dubjel

VP of GLOBAL SALES, Kahler Communication Europe

Špecializuje sa na Leadership a rozvoj Manažmentu,  školenia v oblasti predaja a vyjednávania, implementáciu Sales Force Effectiveness, rozvoj stratégie predaja, Key Account Management a exekutívny koučing.
Vo farmácii pracoval v  oblasti predaja, riadenia a marketingu. V oblasti poradenstva pracuje od roku 2003 – Krauthammer – Behavioral Change Consulting. Country Manager spoločnosti Krauthammer  na Slovensku (od 2007-2012), vedenie tímu konzultantov.
Medzinárodné projekty v spoločnostiach : Abbott, Amadeus, Bayer, Business Lease, Gefco, GSK, Merck, Orange, Siemens.
Certifikovaný tréner pre Global Bayer Leadership Academy. V roku 2010 objavil Process Communication Model® a v roku 2014 sa stal certifikovaným trénerom a certifikovaným koučom v roku 2014.
Vyštudoval Farmaceutickú fakultu na  Univerzite Komenského v Bratislave. Taktiež navštevoval Krauthammer Univerzitu, kde sa vzdelával v oblasti Leadershipu a manažmentu a pracoval ako tréner pre nových konzultantov (viedol Train the trainer programy). Absolvoval tiež kurzy Modelling excellence (NLP), Interkultúrna komunikácia, Systemic approach, Train the coach, Gamifikácia a ďalšie. Plynule hovorí anglicky, slovensky. Koučované pozície: Country Manager, BUM, SM, PM, Global SFE Manager, International trainer.

Program

 Pripravujeme...

9:00 - 12:00 Konferencia
12:00 - 13:00 Prestávka
13:00 - 15:00 Workshop

Fotogaléria