Title:
HR Development Academy
URL:
http://www.intenziva.sk
Description:
Plánované konferencie organizované Intenzívou v Bratislave.
Keywords:
vzdelávanie, konferencie, cerd, marketing, management
Language:
sk
Author/a:
intenziva.sk
Contributor/a:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Publisher/a:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Intellectual property rights:
PaedDr. Ilona HEGEROVÁ
Creation date:
2018-03-23
 

HR Development Academy

HR Development Academy

Rozvoj ľudských zdrojov 2017

Téma:Konferencie | Bratislava
Termín konania:22. - 23. november 2017
Uzávierka prihlášok:14. november 2017
Miesto konania:Hotel PARK, Dolný Kubín

V spolupráci s partnerskou firmou Excellent Partners vám ponúkame účasť na konferencii.

Ak sa prihlásite na konferenciu cez náš online formulár - dole na tejto stránke,
dostanete akciovú cenu 276 EUR (zľava 20 %)!!

Nepremeškajte už 8. ročník konferencie Rozvoj ľudských zdrojov 2017, na ktorej opäť privítame mnoho zaujímavých spíkrov. Projekt HR Development Academy prináša vždy aktuálne a horúce novinky z oblasti HR. Preto aj tohtoročná konferencia uvedie trendy nasledujúcej sezóny!
O svoje aktuálne skúsenosti z HR prostredia sa podelia riaditelia, manažéri a špecialisti z rôznych branží
a renomovaných firiem.
Ako spíkri tak aj účastníci sú špičkovými osobnosťami nie len v HR oblasti. Účasťou na konferencii získavate jedinečnú možnosť stretnúť sa s nimi a dostať do zaujímavej diskusie! 

Speakers

Janka Pelešová, HR Manager, Disig

"V spoločnosti Disig mám rolu HR manažéra – biznis partnera. Som HR nadšenec už skoro 20 rokov. Mojím hlavným pôsobiskom je IT biznis, ale mihla som sa chvíľku aj v zdravotníctve. Bola som súčasťou veľkých i menších transformačných i reštrukturalizačných projektov, nastavovala som HR procesy a riadila HR tímy v niekoľkých krajinách. Veľmi rada pracujem s ľuďmi a nemám rada spojenie „nedá sa“."


Roman Talaš, Člen vedenia spoločnosti SIEBERT + TALAŠ

Roman ukončil štúdium architektúry na STU v roku 1992, rovnako ako Matej absolvoval časť štúdia v Rakúsku. V roku 2002 bol jedným zo spoluzakladateľov spoločnosti SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. a jednou z kľúčových osôb pri vytváraní profilu spoločnosti ako profesionálneho subjektu s jasnou štruktúrou. Roman je v súčasnosti členom vedenia spoločnosti.


Martin Vlčko, Člen predstavenstva a finančný riaditeľ SOFTIP

Okrem financií zodpovedá za HR, marketing, hospodársku správu, korporátnu agendu, kvalitu a vnútorné informačné systémy.


Marcel Merčiak, Komentátor, športový redaktor a šéf odboru športu
STV a SRo

Študoval žurnalistiku na Filozofickej fakulte UK V Bratislave. V roku 1997 ukončil štúdium a získal titul Mgr. Od roku 1994 je zamestnancom RTVS. Komentuje športové prenosy (hlavne futbal, prípadne ľadový hokej a biatlon).


Marek Knut, Riaditeľ sekcie generálneho riaditeľa RTVS

Nový riaditeľ sekcie generálneho riaditeľa Marek Knut bol od roku 1996 do roku 2011 výkonným riaditeľom a spolumajiteľom reklamnej agentúry Publicis Knut, členom tretej najväčšej komunikačnej siete na svete Publicis Wordwilde.

V agentúre sa venoval rozvoju podpory klientov v oblasti marketingu, komunikácie a PR a zároveň bol komunikačným poradcom. V ostatnom období pôsobil ako obchodný a komunikačný konzultant v spoločnosti ColorBox pre klientov z oblastí maloobchodu, módy, logistiky a finančných služieb a pri príprave komunikačných a marketingových projektov.


Radoslav Šebeňa, Head of Human Capital Management, Miba AG

Študoval personálny manažment, psychológiu a psychoanalýzu na univerzitách v Prahe a v Olomouci. Celú svoju profesionálnu kariéru sa zaoberá problematikou riadenia ľudského kapitálu, motiváciou, rozvojom zamestnancov a pracovnou psychológiou.

Rozvoju zamestnancov sa venuje aj ako lektor a tréner rozvojových programov. Je autorom publikácie o efektívnom uplatnení sa na trhu práce a v súčasnosti pôsobí ako personálny manažér v spoločnosti Miba Steeltec, s.r.o.


Filip Brodan, Generálny riaditeľ, Engage Hill

Prvé manažérke skúsenosti získal už na strednej škole, kde si najprv ako brigádnik a neskôr aj vďaka svojmu ďalšiemu malému podnikaniu vyskúšal vedenie ľudí. Jeho prianím bolo stať sa lekárom, ako sa v jeho rodine tradovalo už niekoľko generácii, čo sa mu nakoniec aj podarilo. Už počas štúdia dospel k názoru, že v klasickom systéme lekárskej starostlivosti nenachádza vzhľadom k organizačným a politickým prekážkam uspokojenie. Nie je konformista, často ide proti prúdu nakoľko nedokáže prijať pravidlá, ktoré mu nedávajú zmysel.

Posledných 12 rokov pracuje na vedúcich pozíciách. Od roku 2007 pôsobí na pozícií generálneho riaditeľa poradenskej spoločnosti Engage Hill, kde spolu so svojím tímom vytvoril medzinárodne používané produkty zameraná na meranie asociácií, zážitkov a motivácie zákazníkov a zamestnancov. So svojím tímom vypracoval niekoľko štúdií v oblasti motivácie, stresu ale aj angažovanosti zamestnancov, ktoré boli mediálne poblikované. V spoločnosti Engage Hill je okrem iného zodpovedná aj za otváranie zahraničných trhov. Je opakovaným hosťom ekonomického spravodajstva Českej televízie a rádia BBC, kde komentuje zmeny postojov a preferencie zamestnancov.


Branislav Klocok, Výkonný riaditeľ OFZ Istebné

Program

TOP Témy:
Employer Branding - Gamifikácia - Transformácia firemnej kultúry

10:00 – 12:00 1. blok konferencie 
12:00 – 13:00 lunch break
13:00 – 15:00 2. blok konferencie
15:00 – 16:00 networking
16:00 – 18:00 3. blok konferencie
18:00 – 22:00 dinner break + wine tasting

Fotogaléria